آراد حبوبات
خانه / نخود ایران / مرکز نخود فلافل در ایران

مرکز نخود فلافل در ایران

مرکز نخود فلافل در ایران را می توان استان کرمانشاه نامید. نخود فلافل یکی از انواع نخود با سایز ریز در ایران می باشد که بیشتر در تهیه فلافل مورد استفاده قرار می گیرد. البته این نخود با توجه به سایز ریزی که دارد، قیمت ارزانتری نسبت به نخود سایز درشت دارا می باشد و به اندازه آنها تمیز و یکدست نیست.

نخود، یکی از جمله حبوبات بسیار مغذی به شمار می رود که نقش بسیار زیادی در پخت انواع غذاها دارد. یکی از خوراکی بسیار خوشمزه ای را که می توان از آن درست کرد، فلافل است. در مطلبی که پیش رو دارید، ما به نخود روسی فلافلی، خواص آن و همین طور چگونگی ارائه محصول اشاره می کنیم. 

مرکز نخود فلافل در ایران

مرکز تولید نخود فلافل

مرکز تولید نخود فلافلهمانطور که می دانید امروزه روش های تهیه انواع نخود به ویژه نخود فلافل، در ایران بسیار متفاوت است.

این کار یا از طریق دلال های نخود صورت می گیرد که نخود را با قیمت پایینی خریداری می کنند.

معمولا دسترسی سریع و به موقع به آنها از این طریق امکان پذیر نمی باشد.

یا از طریق شرکت های عمده پخش حبوبات در سراسر کشور صورت می گیرد.

این شرکت ها به صورت حضوری یا اینترنتی فعالیت می کنند و امکان خریدی مطمئن و آسوده را برای خریداران خود فراهم کرده اند.

به گونه ای که دسترسی به آنها جهت گرفتن مشاوره و یا خرید و فروش انواع محصولات در کوتاهترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد.

سایز انواع نخود در ایران همانطور که ذکر شد در بازار حبوبات ایران، سایز نخود یکی از فاکتورهای اصلی در تعیین قیمت آن می باشد.

این سایزها از عدد ۳ تا ۱۰ متغیر می باشد.

مثلا سایز ۳ تا ۶ را سایز ریز نخود می نامند که از آن بیشتر در تهیه فلافل استفاده می شود.

این نوع از نخود به دلیل چرخ کردن نخود در تهیه فلافل، سایز آن چندان اهمیتی نمی یابد.

لذا قیمت آن نیز ارزانتر بوده و بیشتر اقشار ضعیف جامعه این سایز را خریداری می نمایند.

سایز ۱۰ نخود که از کیفیت بالاتری برخوردار بوده لذا قیمت گرانتری نیز دارد.

سایز ۱۰ بیشتر جهت صادرات به کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

سایز ۷ تا ۹ نیز که اندازه متوسطی دارد، بیشتر جهت بسته بندی این محصول استفاده می شود.

خرید نخود فلافلی شرکت هایی که به صورت عمده انواع نخود، به ویژه نخود فلافلی را تولید می کنند، بهترین گزینه برای خرید نخود هستند.

نخودهای سایز ریز عموما به صورت مستقیم مصرف نمی شوند.

بلکه بیشتر جهت تهیه مواد اولیه برای تولید غذاهایی نظیر فلافل مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجایی که فلافل یکی از غذاهای سالم فست فودی به شمار می رود و طرفداران بسیاری دارد، از این رو با توجه به نیاز مشتریان، نیاز شرکت های تولیدی و تجاری نیز نسبت به این محصول افزایش یافته است.

حبوبات آراد می تواند به عنوان مرکز نخود فلافل پاسخگوی نیاز خریداران عزیز در سراسر کشور باشد.

منبع: حبوبات آراد

نخودها نقش بسیار زیادی در پخت و پز انواع خوراکی های ما ایرانیان دارد. در کنار این که خود حبوبات را به شکل درست و سالم مصرف می کنیم، دیگر فرآورده های آن نیز که شامل پودر نخود است هم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این محصول، به دلیل خوش خوراک بودن و همین طور مزایای مختلفی که دارد، استفاده می شود. 

از طرفی، یکی از خوراکی های بسیار خوشمزه و همچنین ارزان قیمت، فلافل است. ماده اصلی ای که در این غذا به کار می گیرند، نخود می باشد. طبعاً کیفیت محصول در اثر بخشی غذا خیلی اهمیت دارد. در کشورمان شاهد کشت و برداشت این نوع از حبوبات به شکل وسیعی می باشیم که در این میان کرمانشاه زبانزد عام و خاص است. 

با همه این ها، در مرکز تولید نخود فلافل، محصول در سایزهای گوناگون و همچنین کیفیت های متفاوتی فرآوری می گردد. همان گونه که می دانید، نخودها برای تبدیل شدن به فلافل، بایستی ابتداء خیسانده شوند و پس از آن به وسیله دستگاه های ویژه (عمدتاً چرخ گوشت) خوب خورد شوند تا به راحتی بشود از آنان این خوراکی لذیذ را پخت. 

خوب است بدانید که محصولاتی از این دست، به صورت بسته های آماده نیز ارائه می شود که هر کدام شان وزن های متفاوت و کیفیت های متنوعی را دارند. 

بازار بزرگ حبوبات ایران

بازار بزرگ حبوبات ایرانحبوبات، در واقع ریزدانه هایی به شمار می روند که پیش از پخت، سخت هستند. آن ها بدون این که پوستی ضخیم داشته باشند، برداشت می شوند. عموماً هر کدام آن ها پوسته ای بسیار نازک دارند که با همان نیز می توان آن را میل کرد. هر کدام از حبوبات، رنگ های ویژه و خاص خود را دارا هستند و این خانواده خیلی پر جمعیت نیست. 

این محصول، به روش های متفاوت و در گوشه و کنار کشورمان کشت و برداشت می شود. آن ها عموماً به صورت دیم و یا معمولی کاشته شده که بوته های کوتاه و بلندی دارند. حبوبات در ابتداء در پوشش های گیاهی قرار دارند که پس از برداشت، فرآوری شده و به مرور زمان خشک می شوند و بسیار سفت میگردند. 

برای همین است که هنگام پخت، باید آنان را خیساند تا اندکی سفتی شان برطرف شود. در هر صورت، در بازار بزرگ حبوبات ایران، این نوع از محصولات ارائه می شوند: 

 • انواع نخود 
 • لوبیا سفید 
 • لوبیا قرمز 
 • لوبیا چیتی 
 • ماش 
 • لپه 
 • عدس

مشخصات بهترین نخود روس

مشخصات بهترین نخود روسنخود، یکی از حبوبات وارداتی نیز می باشد. کشور روسیه از جمله ممالکی به شمار می رود که در آن نخود به شکل وسیعی کشت می شود و پس از فرآوری و آماده سازی به اقصی نقاط جهان ارسال می گردد. در ایران هم نخود روسی مرغوب را می توان به راحتی تهیه کرد. در بازار کنونی، شاهد نخود روسی ریز و درشت هستیم. 

ولی مشخصات بهترین نخود روسی چیست؟ چطور می شود این محصول را با انواع دیگر آن تشخیص داد؟ در پاسخ به این پرسش ها باید گفت که نخود روسی اعلاء ویژگی های ظاهری خاصی دارد. برای نمونه، یکی از فاکتورهای اصلی این حبوبات، درشت بودن آن است. همانطور که اشاره شد، این خوراکی ها سایز بندی های گوناگونی دارند. 

پس برای این که بتوانید انواع نخود روسی با کیفیت را تهیه کنید، خوب است که به این مرکز فروش حبوبات سر بزنید. در این جا، ضمن این که شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی می کنند، پخش نخود روسی را با تضمین کیفی نیز ارائه می دهند. 

خریدار نخود روسی بایستی بداند که چنین ماده غذایی به شکل بسته بندی شده و فله ای عرضه می شود و در کنار آن می توان محصول را به شکل عمده ای هم تهیه کرد. 

خرید نخود فلافلی خارجی روسیه

خرید نخود فلافلی خارجی روسیهیکی از نخودهایی که جهت پخت فلافل مورد استفاده قرار می گیرد، نوع روسی آن می باشد. 

خرید نخود فلافلی روسی را می توان به شکل بسته ای و یا فله ای تهیه کرد. در این زمینه بایستی گفت که تفاوت هایی بین نخودها وجود دارد و طبیعتاً آن نوع از محصولی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد، می تواند روی مزه و طعم خوراکی هم تاثیر مستقیمی بگذارد. 

شما نیز در هنگام خرید نخود فلافلی خارجی روسیه، خوب است که به نکات متفاوتی از جمله مرغوب بودن محصول توجه داشته باشید. این گونه خواهید توانست خرید نخود روسی را با بالاترین درجه کیفی انجام دهید. 

اهمیت واردات نخود از روسیه

اهمیت واردات نخود از روسیهبحث های زیادی پیرامون این وجود دارد که چرا وقتی ما کالای مشابهی در کشورمان داریم، به واردات آن اقدام کنیم؟ در زمینه حبوبات هم به همین شکل است و همواره نیز این پرسش مطرح می گردد. 

در این جا می خواهید از اهمیت واردات نخود از روسیه صحبت کنیم. همان گونه که می دانید، این کشور یکی از تولیدکنندگان بزرگ نخود می باشد و طبیعی است که برای صادر کردن محصول خود تلاش زیادی کند. واردات نخود فلافلی انواع دیگر آن را شرکت های تجاری ما هم انجام می دهند. 

مسئله تجارت، یک مقوله دو سر بُرد است. یعنی، کشور ما در همین حال که می خواهد صادر کننده باشد، بایستی برخی از اقلام را نیز وارد نماید. توجه داشته باشید که اگر چنین داد و ستدی صورت نگیرد، دیگر هیچ مراوده ای بین ممالک دنیا نخواهد بود. 

با همه این ها، اهمیت واردات چنین محصولی ابعاد مختلفی دارد. اول این که نخود روسی ارزان ارائه می شود در همین حال کیفیت لازم را هم دارد. سپس این که باعث شده تا بازار به نوعی متوازن شود و دیگر شاهد کمبود و یا گرانی این حبوبات پر مصرف نباشیم. 

نمایندگی فروش حبوبات خارجی

نمایندگی فروش حبوبات خارجیحبوبات خارجی گوناگونی را می توان مشاهده کرد که از آن جمله می شود به عرضه نخود روسی اشاره کرد. 

با مراجعه به نمایندگی نخود روسی که در زمینه فروش آن فعالیت می کند، می توان محصول را با کیفیت عالی و تضمین شده به دست آورد. خوب است بدانید که این فروشگاه نخود روسی آن را به شکل عمده ای و در کیسه هایی که وزن های مختلفی دارند، ارائه می دهد. 

از این طریق شما می توانید قیمت نخود روسی و یا سایر حبوبات دیگر را هم به دست آورید. حبوبات گوناگونی از نقاط مختلف جهان وارد ایران می شود که در این کشورها نام برد: 

 • چین 
 • ترکیه 
 • روسیه 
 • کانادا 
 • قزاقستان 
 • و غیره ممالک دیگر 

عرضه اینترنتی انواع حبوبات ایرانی و خارجی

عرضه اینترنتی انواع حبوبات ایرانی و خارجییکی از راه هایی که می توان به راحتی از آن انواع حبوبات ایرانی و خارجی را به دست آورد، اینترنت است. 

عرضه اینترنتی این چنین محصولاتی در کیفیت های گوناگونی صورت می گیرد. خرید به این شکل، در کنار آسان بودن، مزیت های مختلف دیگری هم دارد. برای نمونه شما در هر جایی از کشور که باشید، راحت می توانید بهترین نخود فلافلی یا انواع لوبیا و سایر حبوبات دیگری را تهیه کنید. 

همین طور بدون دغدغه در هر ساعتی از شبانه روز قادر خواهید بود که وارد سایت مذکور شده و سفارش خود را به ثبت رسانید. البته می توانید با مطالعه مقالات مختل، به دانش خود در این زمینه هم بیافزایید و نوع مرغوب را تهیه کنید. 

پخش عمده نخود فلافلی و آبگوشتی

پخش عمده نخود فلافلی و آبگوشتینخود، یکی از حبوبات پر مصرف به شمار می رود که در برخی از غذاهای ما ایرانیان نقش زیادی دارد. از آن جمله می شود به فلافل، آبگوشت و خورشت های متفاوت دیگر اشاره کرد؛ بماند که آن را به شکل نخودچی (نخود بو داده) و یا نخود شور هم استفاده می نمایند. 

در کل، پخش عمده نخود فلافلی و آبگوشتی در کیفیت های متفاوتی و به صورت فله ای و بسته بندی هایی با اوزان مختلف صورت می گیرد. بیشتر کسانی که در زمینه تجارت، فروش جزئی و همین طور رستوران دار هستند، به خرید محصول می پردازند که از هر نظری برای شان مقرون به صرفه می باشد. 

قیمت روز انواع نخود روسی

قیمت روز انواع نخود روسیاگر می خواهید از قیمت نخود روسی مطلع شوید، خوب است بدانید که این محصول، بر اساس یک سری از فاکتورها ارزش گذاری می شود. در این زمینه، شاهد نرخ های گوناگونی می باشیم که این مسئله ای طبیعی به شمار می رود. برای مثال ممکن است که قیمت نخود فلافلی با نوع آبگوشتی آن فرق کند. 

نخود روسی وارداتی را به این دلایل با نرخ های گوناگونی ارائه می دهند: 

 1. نوسانات ارزی و تورم اقتصادی کشور 
 2. کیفیت های متفاوت آن (ریز و درشت بودن) 
 3. چگونگی ارائه (فله ای، بسته ای، عمده و جزئی) 
 4. شرکت وارد کننده 
 5. و سایر موارد دیگر 

پس دقت داشته باشید که فروش نخود روسی به این دلایل به نرخ های مختلفی انجام می شود. 

آشنایی با انواع نخود موجود در بازار

آشنایی با انواع نخود موجود در بازارنخودها نیز مانند سایر محصولات غذایی، انواع مختلفی دارند. بیشتر آنان را به نام مکان هایی که کشت و فرآوری می گردند، می شناسیم. برای نمونه می شود به نخود هندی، روسی، چینی، ترکی، کرمانشاهی و غیره اشاره کرد. 

در پهلوی این مسئله، برای این که آشنایی بیشتری با انواع خود موجود در بازار پیدا کنید، نیاز است که به استاندارد آن هم توجه داشته باشید. این محصول کدهای بین المللی ای دارد که به آن کدکس (CODEX) می گویند. این استاندارد کیفیت محصول را برآورد می کند و از سویی باعث شده تا امنیت و انصاف در مبادلات جهانی، فراهم شود. 

همچنین انواع نخود را بر اساس موارد گوناگونی که میزان کیفیتش را نشان می دهند، دسته بندی می کنند. برای نمونه در این خصوص، میزان رطوبت، نارسی، آسیب دیدگی و سایر موارد دیگر در نظر گرفته می شود. خلاصه این که هر کدام از نخودها سایزهای متفاوتی را هم دارند که از ۳ تا ۱۰ هستند. 

نوع ریز آن ها عموماً با اعداد ۳ تا ۶ نشان داده می شود. نوع متوسط آن ۶ تا ۹ است و نوع مرغوب و درشتش با عدد ۱۰ ارائه می گردد. 

خریدار حبوبات مرغوب و قیمت مناسب

خریدار حبوبات مرغوب و قیمت مناسببسیاری از مصرف کنندگان همواره به دنبال این هستند که محصولاتی درجه یک، ولی ارزان را تهیه کنند. در زمینه حبوبات نیز همین موضوع وجود دارد. 

خریدار حبوبات مرغوب و قیمت مناسب بداند که این خوراکی ها، در کیفیت های متفاوت ارائه می شوند. بی تردید حین تهیه باید به این موضوع دقت شود؛ ولی چرا این قدر حبوبات مشتری دارد؟ در کنار دلایل خوش خوراک بودن آن، می توان به بحث فواید محصول هم اشاره کرد که عبارت است از: 

 • غذای مفید و سالم برای قلب هستند. 
 • در کاهش وزن کمک می کنند. 
 • به دلیل کالری بالا، سیر کننده می باشند. 
 • برای پوست و موی سر مفید واقع شده اند. 
 • برای کودکان و بانوان باردار و شیرده مفید اند. 
 • سلامت استخوان ها را تضمین می کنند. 
 • و مواد بیشمار دیگری از این قبیل 

تأمین کننده انواع حبوبات در ایران

تأمین کننده انواع حبوبات در ایرانانواع حبوبات در ایران را تأمین کننده به روش های متفاوتی ارائه می دهد. 

بیشتر ما شاهد این هستیم که آن را به شکل بسته ای و یا فله ای عرضه می کنند. هر دوی این محصولات از نظر کیفی می تواند با هم دیگر فرق کند. آنچه که برای مصرف کننده اهمیت دارد، این است که محصول زود پخت، تمیز و عاری از هرگونه ناخالصی باشد. 

درشتی نیز خود یکی دیگر از ویژگی های حبوبات به شمار می رود. این ها موارد را به خوبی تامین کننده در نظر می گیرد. با همه این ها می بینیم که در بازار هرگونه حبوباتی ارائه می شود که این روالی عادی است. 

گفتنی است که نوع بسته ای این محصولات را در اوزان مختلف ارائه می دهند و از سوی دیگر، آن را بیشتر در بسته های پلاستیکی می فروشند. اینگونه کالا، تاریخ مصرف دارد و کاملاً تمیز و پاک شده است. البته می توان نوع فله ای را هم با همین ویژگی ها به دست آورد. 

ارسال عمده نخود به سراسر کشور

ارسال عمده نخود به سراسر کشوراگر در پی این هستید که خرید عمده نخود را انجام دهید، می توانید آن را امروزه از هر نقطه کشور سفارش دهید. 

این کار به طریق خرید غیر حضوری امکان پذیر است. ارسال عمده نخود به سراسر کشور را هم فروشنده انجام می دهد. این گونه دیگر شما نگرانی ای بابت حمل و نقل بار ندارید و از طرفی، آن را کاملاً صحیح و سالم تحویل می گیرید. 

مجموعه ما یکی از بهترین عرضه کنندگان عمده انواع نخود می باشد و خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود روی دست گرفته است. برای معلومات بیشتر می توانید با ما در تماس شوید. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخود در بازار امروز ایران

جهت اطلاع از قیمت نخود در بازار امروز ایران از طریق مرکز حبوبات آراد اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام