آراد حبوبات
خانه / نخود خارجی / مرکز خرید نخود خارجی

مرکز خرید نخود خارجی

مرکز خرید نخود خارجی اغلب کدام نوع از این محصول را خریداری و به مشتریان خود عرضه می دارد؟ برای تهیه بهترین نخود وارداتی کدام مراکز معتبرتر هستند؟

مرکز خرید نخود خارجی همواره اقدام به عرضه عمده و فروش انواع نخود با تناژ بالا می کند.

بنابراین می توان اذعان داشت که خریداران مراکز عرضه نخود عمدتاً فعالین و شرکت های بزرگ هستند.

در این راستا و جهت خرید بهترین نوع نخود، شناخت انواع نخود خارجی وارداتی و حتی حجم واردات از کشورهای مختلف اهمیت دارد.

نخود از دانه های خوردنی حبوبات است که دارای بسیاری از فواید و مواد معدنی مناسب برای بدن انسان است. نخود خارجی عمده، یکی از حبوبات وارداتی می باشد، که در ایران طرفداران زیادی دارد بسیاری آن را  نخود فرنگی می نامند.

مرکز خرید نخود خارجی

مرکز خرید نخود مرغوب خارجی

مرکز خرید نخود مرغوب خارجیهر ساله هزاران تن انواع نخود خارجی به بازار عرضه می شود که اغلب قابلیت رقابت با نمونه های تولید داخل را دارا می باشند.

شرکت های خصوصی متعددی اقدام به واردات انواع حبوبات به ویژه نخود از کشورهای همسایه می نمایند.

در این میان کشور روسیه به عنوان بزرگترین وارد کننده نخود به بازار ایران شناخته شده است.

به طور کلی انواع نخود از کشورهای زیر به داخل کشور وارد و به بازار مصرف تزریق می شوند:

 • روسیه
 • آرژانتین
 • اتیوپی
 • کانادا
 • قزاقستان
 • ترکیه
 • هند

البته طبق آمارهای ارائه شده از سوی مسئولین، واردات بی رویه نخود گاهاً موجبات عدم فروش و ضرر تولید کنندگان داخلی را به همراه دارد.

خریدار عمده نخود خارجی افراد بسیاری خریدار عمده نخود خارجی و وارداتی هستند. قیمت های رقابتی و پایین نسبت به تولیدات داخل، مهمترین دلایل روی آوردن و افزایش واردات در این زمینه است.

قابل ذکر است که نخود کشت شده در استان کرمانشاه همواره بهترین نوع نخود در منطقه به شمار می رود. به عنوان مثال نخود سایز ۸ تولید کرمانشاه از نظر کیفی به مراتب بهتر از نخود خارجی روسی است.

با این وجود خریداران عمده و به ویژه واسطه ها به دنبال تهیه ارزان نخود وارداتی هستند.

قیمت هر کیلو نخود خارجی قیمت خرید هر کیلو نخود خارجی بسته به میزان تقاضای بازار و حتی کیفیت نوع نخود متغیر است.

به طور کلی گران ترین نخود بعد از نخود کرمانشاه، انواع نخود وارداتی از روسیه و سپس آرژانتین است.

البته هر ساله قیمت خرید نخود خارجی با توجه به تغییرات و نوسانات ارز معاملاتی تغییر می کند که طی سال های اخیر رو به افزایش رفته است.

خرید نخود خارجی در اس آن بسیار بالا می باشد، به گونه ای که هر ساله تعداد زیادی نخود به بازار ایران عرضه می شود. خرید نخود با رتبه خوبی در سطح جهانی نسبت به سایر حبابت بیشتر است، نخود خارجی، قیمتی مناسب تر از نخود داخلی دارد. این قیمت ارازان تر باعثش تا تا بسیاری از افراد از این نخود استفاده کنند. 

نخود یکی از قدیمی ترین حبوبات انسان می باشد که قدمت ۷۵۰۰ ساله نیز از آن کشف شده. نخود دارای فواید و خواص بسیار زیادی برای انسان است و در سطح جهان از این دانه غذا ها و محصولات بهداشتی و آرایشی زیادی استفاده می شود. 

گیاه نخود یک بوته کوتاه قد از خانواده حبوبات است. که ارتفاع آن به ۳۰ سانت می رسد. این بوده دارای رگه ها و سابقه های غددی شکل است. گل های این بوته سفید رنگ است. کشت این دانه مانند عدس، نخود فرنگی ، به شکل یک سال درمیان همراه با گندم کشت می شود. این یک سال درمیان بودن کشت نخود به دلیل ایجاد نیتروژن بیشتر در خاک است که دیگر نیازی به کود شیمیایی نداشته باشد. 

نخود در محدوده بین النهرین، و مدیترانه شرقی  کشت می شود. بعد از آن به هند و آسیایی شرقی راه یافت و در آنجا کشت بسیاری از این دانه حاصل شد.نخود دارای میزان بالایی کالری می باشد. و برای افرادی که دارای رژیم های کم کالری هستند زیاد توصیه نمی شود. از دیگر مواد ضروری که در این دانه می باشد می توان به : پروتئین، روی، آهن، فیبر، مواد معدنی، اشاره کرد. به صورت کلی یکی از بهترین و کامل ترین حبوبات می باشد. 

نخود ها به صورت کنسروی و یا تازه و خشک پر سطح بازار موجود هستند و در هر شکلی می توان از آنها استفاده کرد. حبوبات به طور طبیعی باعث ایجاد، باد معده خواهند شد، این عمل برای افرادی که دارای، مشکلات گوارشی هستند، کمی آزار دهنده است. برای جلوگیری از این فرایند، باید قبل از مصرف حبوبات حدودا ۲۴ ساعت آنها را در آب گذاشته تا کاملا خیس بخورند. با این روش هنگام پخت، و مصرف آن دیگر باعث باد معده نخواهید شد. 

در مرکز فروش حبوبات می توانید، نخود خارجی را به شکل، خشک تهیه کرد برای  غذا های مختلف از آن استفاده کنید. این نخود های خارجی با نمونه داخلی آن هیچ تفاوتی نداشته و کاملا از همان کیفیت برخوردار است. قیمت نخود خارجی، بسیار ارازان تر از نخود های داخلی می باشد. این قیمت پایین دلیل بر بی کیفیت بودن آنها نیست. 

بازار فروش انواع حبوبات در ایران

بازار فروش انواع حبوبات در ایران

نخود دارای یک سری مواد ضروری برای بدن است. این املاح معدنی عبارت اند از، ارسنیک، اسید اگزالیک، اسید استیک، اسید مالیک، بور، لیتیوم، مس، و اهن است. این املاح بی نظر برای مو، پوست، تنظیم فشار خون، چربی سوزی، و …..کاملا مناسب می باشد. 

با توجه به ویژگی های گفته شده برای نخود، استفاده آن در سطح جهان بسیار زیاد است. و غذا های زیادی از این دانه تولید می شود. حتی به شکل های کنسروی برای انواع سالاد نیز استفاده می شود. 

فروش حبوبات در ایران رتبه خوبی را دارد. زیرا بسیاری از غذا های ایرانی با استفاده از این حبوبات درست می شوند. بهترین نخود خارجی در سطح این بازار ها به فروش می رسند. فروش نخود خارجی، در مقایسه با نمونه داخلی آن، کاملا بیشتر است. زیرا از قیمت کمتری برخوردار است. نخود خارجی ارگانیک توسط کشور های تولید کننده خود وارد ایران شده، و فروش بسیار بالایی دارند. در تولید این نخود ها از هیچگونه سم های شیمیایی استفاده نشده و کاملا ارگانیک و به روش طبیعی تولید می شوند. خریدار نخود خارجی می تواند با مراجعه به بازار های سطح کشور یا خرید غیر حضوری آنلاین اقدام به خرید کرده و از این محصول استفاده کند. 

عرضه کننده انواع حبوبات ایرانی و خارجی

عرضه کننده انواع حبوبات ایرانی و خارجی

بازار ایران یکی از عرضه کننده حبوبات ایرانی و خارجی در سطح کشور می باشد. بسیاری از تولیدکنندگان، محصولات خود را با بهترین نوع کیفیتی به بازار عرضه می کنند. این عرضه با قیمت های مختلفی بر اساس میزان کیفیت و یا خارجی و ایرانی بودن آنها متغیر است. نخود خارحی اعلا، در سطح بازار با بهترین نوع کیفیت وجود دارد. 

قیمت این نخود ها بسیار به صرفه بوده، و تمامی اقشار جامعه می توانند از این دانه استفاده کنند. نخود دارای ارزش غذایی بسیار بالایی می باشد، و به دلیل فیبر بالایی که دارد، مانند یک برس ، سطح روده و معده را تمیز کرده، و باعث جلوگیری بیماری های گوارشی می شود. فیبر های موجود در نخود، قند و کلسترول خون را تنظیم کرده و بیماری های قلبی و عروقی را بهبود می بخشد. این دانه برای افرادی که دارای بیماری، قند و دیابت هستند کاملا مفید است. حتی افرادی که چربی خون دارند، برای کاهش بیماری خود، حتما از غذا هایی که با نخود تهیه شده استفاده کنند. 

از دیگر فواید نخود می توان به از بین بردن چین و چروک های پوست اشاره داشت. فیبر موجود در این دانه باعث آب رسانی به سطح پوست شده، و چین و چروک های پوست را کاهش می دهد. چربی موجود آن، باعث می شود تا پوست کاملا لطیف و شفاف شود. از این دانه حتی برای لوازم آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود زیرا دارای منگنز است. منگنز، باعث می شود تا پوست منعطف و درخشان شود. فروش نخود خارجی در ایران، بسیار پر رونق بوده، و بسیاری از مردم از این محصول به جای نمونه داخلی آن استفاده می کنند. 

پرمصرف ترین حبوبات در بازار داخلی

پرمصرف ترین حبوبات در بازار داخلی

پر مصرف ترین حبوبات در بازار ایران، عدس، لوبیا قرمز، لپه، لوبیا چیتی، زرشک، نخود، لیمو عمانی است. این حبوبات در طول ماه بیشترین فروش را در بین مردم دارد. زیرا بسیاری از غذا های ایرانی با این حبوبات تولید می شود. فروش نخود وارداتی نیز، در این بازار، از خرید بالایی برخوردار است. زیرا نخود های خارجی هم به عنوان یکی از پر مصرف ترین حبوبات داخلی می باشند. 

حبوبات به طور کلی دارای خاصیت های فراوانی هستند که در ادامه با ۷  نمونه از آنها آشنا خواهیم شد. 

 1. پروتئین: حبوبات آمینو اسید زیادی دارند. این ماده برای ساخت پروتئین بسیار مهم است و باعث رشد ناخن، مو، و زیبایی پوست می شود. انرژی لازم برای مصرف روزانه از پروتئین تامین می شود، حبوبات به دلیل داشتن این ماده کاملا انرژی را تامین می کنند. متابولیسم بدن را بهبود می بخشد و سیستم ایمنی و دفاعی بدن را بالا می برد. 
 2. فولیک اسید: فولیک اسید برای تقسیم سلول ها در دوران بارداری، و بالا رفتن سیستم دفاعی بدن، شیردهی بسیار مفید است. این ماده برای، بدن و رشد افراد نوجوان مناسب است. متابولیسم بدن با این ماده تنظیم می شود. فولیک اسید بیماری های عروقی را کنترل کرده، و از حملات قلبی جلوگیری می کند. 
 3. آهن؛ آهن موجود در حبوبات باعث شده تا اکسیژن در خون افزایش یافته و به ریه برسد، و استقامت بدن را بالا می برد. آهن برای رفع کسل و خواب آلودگی بدن بسیار مناسب است. 
 4. تیامین: تایمین در تبدیل کربوهیدارت به انرژی بدن نقش زیادی دارد. عملکرد عصبی بدن با وجود تیامین بهبود بخشیده می شود. 
 5. منگنز: این ماده برای تنظیم هورمون های جنسی، و قند خون بدن مفید است. عملکرد مغزی و عصبی بدن را تنظیم می کند و باعث جذب بالای کلسیم در بدن می شوند و بیماری های پوکی استخوان را کاهش میدهند. 
 6. آنتی اکسیدان:  باعث آزاد شدن رادیکال هایی در سطح پوست می شوند که نقش زیادی در جلوگیری پیری خواهند داشت. 
 7. فیبر: فیبر احساس سیری به انسان می دهد و باعث کم شدن اشتها می شود. برای لاغر شدن درصد فیبر بالا کاملا لازم است. همچنین مانند یک برس معده و روده را از هرگونه باکتری های بد پاک مرده و ضد عفونی می کند. بیماری های تنبلی روده را درمان و باعث از بین بردن یبوست می شود. 

کشورهای وارد کننده نخود به کشور

کشورهای وارد کننده نخود به کشور

واردات نخود خارجی به ای آن از کشور های آسیایی، مانند چین و کشور کانادا، اتیوپی می‌شود.ایران به دلیل کمبود منابع آبی که دارد احتیاج دارد، تا مقداری از حبوبات مصرفی خود را وارد کند. 

خشکسالی های پی در پی که در ایران صورت گرفته باعث شده تا حبوبات زیادی در ایران کشن نشود، و بیشتر برنج، جو در بسیاری از زمین های کشاورزی، صورت می گیرد. فروش نخود وارداتی در ایران،  در بسیاری از شهر ها با رتبه خوبی مواجهه است. قیمت نخود وارداتی، تا حدی به قیمت ارز بستگی دارد، اما قیمت کمتری نسبت به، نمونه های داخلی آن دارد. زیرا نخود ایرانی به دلیل کم بود آب، از قیمت بالاتری است. 

قیمت روز نخود خارجی در بازار

قیمت روز نخود خارجی در بازار

نخود وارداتی اعلا در بازار های سطح کشور با قیمت های مختلفی بسته به کشور های وارداتی آنها عرضه می‌شوند. لیست قیمت نخود به شکل معتبر وجود ندارد، زیرا با، بالا و پایین رفتن قیمت ارز در کشور، این قیمت متغیر بوده است. 

اما به طور کل قیمت ارزان تری نسبت به تولیدات داخلی کشور دارد. زیرا برای تولید دیگر مشکلات کمبود آب و نداشتن کود های شیمیایی، را ندارند. خرید نخود وارداتی، در ایران کاملا روند صعودی دارد. زیرا بیشتر کشاورزان، دیگر کشت حبوبات نداشته و یا کمتر داشته اند و این کمبود، باعث شده تا واردات زیادی، از حبوبات در کشور صورت بگیرد. 

بهترین برند نخود خارجی بسته بندی

بهترین برند نخود خارجی بسته بندی

برند های حبوبات خارجی معمولا چینی و یا کانادایی هستند. اما هیچکدام از این برند ها کیفیت بالا و یا پایین تری از یک دیگر نداشته، و کاملا یکسان می باشند. تنها فرق این برند ها در کیفیت بسته بندی آنها می باشد. 

به طور کل در سطح جهانی، هرچه میزان کیفیت بسته بندی بالاتر باشد، فروش آن محصول بالا تر است. این یک عمل روانشناسی می باشد. انسان به طور طبیعی نسبت به زیبایی واکنش نشان می‌دهد و جذب آن می‌شود. بسته بندی های زیبا نیز همین واکنش را به همراه دارد. بدین گونه که طرح های زیبا در بسته بندی خرید و جذابیت بیشتری داشته و خرید بالاتری دارند. 

شرکت پخش کلی حبوبات در کشور

شرکت پخش کلی حبوبات در کشور

پخش کلی حبوبات، توسط شرکت های بسته بندی و یا تولید کنندگان حبوبات صورت می‌گیرد. این محصولات، با بهترین کیفیت چه از نظر بسته بندی و گه از نظر کیفیت خود محصول به دست مشتری خواهد رسید. 

فروش حبوبات معمولا به دلیل خواص بالایی که دارند در سطح کشور و جهان بسیار بالا می باشند.فروش عمده حبوبات نیز در سطح بازار موجود است. بسیاری از این حبوبات به شکل کیلویی و باز، و عمده عرضه می شوند. و خریداران می توانند به هر دو صورت اقدام به خرید کنند. 

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات

بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان، حبوبات علاوه بر عرصه محصولات خود پر بازار، دارای فروشگاه های اینترنتی نیز هستند. فروشگاه اینترنتی حبوبات انواع دانه ها و حبوبات را دارند، و خریدار می تواند چه به صورت عمده و چه به صورت کیلویی ثبت سفارش نماید. فروش اینترنتی نخود در این فروشگاه ها موجود است. 

خرید از این فروشگاه ها با حذف واسطه ها باعث پرداخت  قیمت کمتری است. و در زمان خریدار، صرفه جویی شده و دیگر هزینه حمل و نقل نیز وجود نخواهد داشت. پس خرید اینترنتی برای عرضه کننده و مصرف کننده مزایای زیادی دارد. 

خرید مستقیم حبوبات از وارد کننده

خرید مستقیم حبوبات از وارد کننده

خرید مستقیم حبوبات وارد شده در ایران، به شکل مستقیم در بازار های سطح کشور صورت می‌گیرد. مصرف کننده ها با توجه به میزان نیاز خود از این حبوبات استفاده می کنند. حبوبات در طول تاریخ یکی از منابع غذایی بشر حساب می شده است. 

حبوبات ها برای بسیاری از بیماری ها مناسب است. همه آدم ها باید در طول هفته از این منابع غذایی گیاهی استفاده کرد تا بدنی سالم تر و بهتر برای زندگی داشته باشند. این منابع غذایی برای افرادی که خواهان رژیم های لاغری نیز هستند بسیار مناسب می باشند. 

خریدار حبوبات خارجی ارزان قیمت

خریدار حبوبات خارجی ارزان قیمت

خریدار حبوبات خارجی در ایران، تمامی اقشار جامعه هستند. ایران در سال های اخیر با بحران کمبود آب مواجه است. تولیدات حبوبات در ایران به شدت کاهش یافته و میزان تولید پاسخگوی بازار مصرفی آن نیست. این یکی از دلایل مهم واردات حبوبات در ایران است. 

خرید حبوبات خارجی ماهانه رو به افزایش است. شاید از نظر اقتصادی این خبر خوبی نباشد، اما در شرایط خشکسالی ایران این تنها را برای جبران کمبود محصولات حبوباتی در ایران است. 

بزرگترین عمده فروش حبوبات در ایران

بزرگترین عمده فروش حبوبات در ایران

بازار تهران یکی از بزرگ‌ترین عمده فروشی حبوبات پر سطح کشور می باشد. زیرا تهران به عنوان پایتخت بودن، تمامی محصولات وارداتی، و شهر های دیگر را درخود جایی داده است.

حتی خریدارن بازار های شهرستان ها با حضور در این بازار، و خرید عمده محصولات ، بیشتر درصد بازار شهر خود را کامل می کنند. در واقع تهران یک راه ارتباطی محصولات شهر های دیگر و خرید فروش آن ها می باشد. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بازار نخود خارجی درجه یک

بازار نخود خارجی همواره انواع نخود را با قیمت بالا به صورت عمده عرضه می …

کانال تلگرام