آراد حبوبات
خانه / عدس خارجی / قیمت هر کیلو عدس خارجی

قیمت هر کیلو عدس خارجی

هر کیلو عدس خارجی دارای قیمت متفاوتی از نوع داخلی آن می باشد. آب و هوای سرد مناسب برای کاشت این گیاه بوده اما سرمای زیاد نیز مناسب نمی باشد.
هر کیلو عدس داخلی و خارجی دارای قیمت متفاوتی می باشد. این گیاه در آب و هوای سرد قابل کشت است اما از طرفی سرمای زیاد نیز برای آن مناسب نمی باشد. این حبوبات به دو روش سنتی و مکانیزه کشت می شود که نوع اول آن بیشتر در زمین های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

عدس یکی از بهترین غذا هایی ست که می توان از طریق آن مقدار آهن و پروتئین مورد نیاز بدن را به خوبی تامین نمود و جسم را از قرار گرفتن در معرض بیماری های مختلف در امان نگه داشت؛ برخی از شهرهای کشورمان زمین های حاصلخیز و آب و هوای مستعدی برای رشد عدس دارند، اما در کنار انواع عدس های ایرانی، نوع خارجی آن نیز به وفور یافت می شود، شایان ذکر است قیمت عدس خارجی چندان تفاوتی با عدس های برداشت شده از مزارع ایران ندارد و تنها ممکن است در شکل ظاهری با همدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

قیمت هر کیلو عدس خارجی

مرکز خرید انواع حبوبات در ایران

مرکز خرید انواع حبوبات در ایرانحبوبات از آن دسته مواد غذایی هستند که در آن ها انواع پروتئین گیاهی، کربوهیدرات و سایر مواد معدنی یافت می شود و در برابر سایر مواد غذایی مورد نیاز ما انسان ها قیمت نسبتاً مناسبی دارند، به همین سبب می توان گفت همیشه مرکز خرید و فروش عمده حبوبات در کشورمان ایران بسیار گرم و پر رونق است و این محصولات از سفره های ما ایرانیان هرگز حذف نمی شود.
از زمان های قدیم تا کنون بسیاری از غذاهای سنتی ما توسط حبوبات پخته شده و طعم بی نظیری پیدا می کنند؛ به عنوان مثال آش و یا آبگوشت که تمامی ما ایرانیان آن ها را به عنوان غذهای سنتی و خوشمزه خودمان می شناسیم، با استفاده از انواع حبوبات پخته شده و طعم دار می شوند.

پر مصرف ترین حبوبات در کشور

پر مصرف ترین حبوبات در کشوراگر اخبار بازار حبوبات به خوبی دنبال نمایید، متوجه خواهید شد که عدس یکی از پر مصرف ترین حبوبات در کشورمان است و همین موضوع موجب شده است که نه تنها کشاورزان بسیاری از شهرهای ایران عمده ترین محصولات خود را بر پایه کشت عدس انتخاب کنند، بلکه واردات حبوبات خارجی و به خصوص بهترین عدس وارداتی نیز از رونق خاصی برخوردار باشد.
شایان ذکر است که عدس خود به تنهایی یک غذای کامل است و مصرف آن می تواند مقدار بسیار زیادی از مواد مغذی بدن از پروتئین گرفته تا انواع ویتامین ها را به خوبی تامین نموده و در دسترس ما قرار دهد؛ کسانی که استفاده از غذاهای به دست آمده از عدس را در برنامه غذایی هفتگی خود گنجانده اند، کمتر در معرض بیماری هایی نظیر کمخونی و یا پوکی استخوان قرار گرفته و سلامتی جسم آن ها در این زمینه همواره پایدار خواهد بود.

ذکر این نکته ضروری ست که قیمت فروش عدس با توجه به نوع بسته بندی آن، برند تولید کننده، خارجی بودن و یا ایرانی بودن آن می تواند با همدیگر تفاوت هایی داشته باشد، اما در نهایت می توان گفت عدس محصول ارزانی ست و و همگان می توانند با خرید عدس فله و یا بسته بندی شده از تمامی مواهب موجود در آن برای جسم و جان خود بهرهمند شوند.

نمایندگی فروش حبوبات ایرانی و خارجی

نمایندگی فروش حبوبات ایرانی و خارجیدنیای حبوبات بسیار رنگارنگ و زیباست و شاید از معدود مواد غذایی به شمار می روند که انواع و اقسام مختلفی دارند و با استفاده از هر کدام آن ها می توان غذاهای خوشمزه و بی نظیری تهیه کرد و از تمامی مواهب موجود در آن برخوردار شد.
به عنوان مثال آمینو اسیدهایی که در ساختار انواع حبوبات وجود دارد، با رادیکال های آزاد جسم مبارزه کرده و آن ها را خنثی می کنند و به این صورت از بروز بیماری هایی نظیر ناراحتی های قلبی و یا انواع سرطان ها جلوگیری به عمل می آورد.
و یا ماهیچه هایی از بدن ما که برای رشد و یا ترمیم خود به پروتئین نیاز دارند، می توانند بهترین نوع پروتئین گیاهی را از حبوبات به دست آورده و به این صورت به رشد و سالم ماندن ماهیچه ها و عضلات خود کمک شایانی نمایند.

بزرگترین تولید کننده های ایرانی عدس

بزرگترین تولید کننده های ایرانی عدسجای بسی خوشحالی ست که در کشورمان افرادی به کاشت و تولید انواع عدس ایرانی مشغول هستند و با تمام توان خود نسبت به ارائه بهترین نوع آن ها اقدام نموده اند و امکان خرید عدس ارگانیک را برای مشتریان خود به خوبی فراهم نموده اند.
کارشناسان تغذیه می گویند مقدار پروتئینی که در ۱۵ گرم عدس وجود دارد، در ۱۵ گرم گوشت یافت نمی شود و به همین سبب به کسانی که مصرف پروتئین های حیوانی را برای خود منع نموده اند، همواره تاکید می کنند که در طول هفته یک یا چند بار از غذاهایی استفاده کنند که در آن ها عدس به وفور یافت می شود.
برخی از این غذاها عبارتند از:

 • عدس پلو
 • انواع آش ها
 • خوراک عدس
 • سالاد عدس

کشورهای وارد کننده عدس به بازار ایران

کشورهای وارد کننده عدس به بازار ایراناز جمله بزرگ ترین کشورهای وارد کننده عدس به بازار ایران می توان از کانادا نام برد؛ شاید شما نیز بارها با نام عدس کانادایی تازه مواجه شده باشید و یا آن را خریداری کرده و از آن برای پخت غذاهای خود بهره گرفته باشید.
شایان ذکر است که قیمت عمده عدس کانادایی در بازار ایران چندان گران نیست و این حبوبات را نیز می توان با قیمت مناسبی خریداری کرد و از تمامی مواهب موجود در آن برخوردار شد.
درون این نوع از عدس مقادیر فراوانی از فیبر وجود دارد، این فیبر ها می توانند در پایین آوردن کلسترول و قند خون نقش عمده ای را ایفا نمایند، همچنین کسانی که در رژیم های غذایی مخصوص به سر می برند، می توانند عدس را به صورت آب پز و بدون روغن پخته و آن را در سالاد خود ریخته و میل نمایند، این موضوع به آن ها کمک می کند تا با استفاده از فیبر موجود در عدس، معده خود را پر کرده و به این صورت احساس گرسنگی نداشته باشند و بدون هیچ گونه سختی و فشار به کاهش وزن مورد نظر خود دست پیدا کنند.

آشنایی با انواع عدس های خارجی

آشنایی با انواع عدس های خارجیبه صورت کلی عدس هایی که در جهان یافت می شوند، به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

 1. عدس سبز: این عدس به صورت دانه های ریز و درشت در بازار یافت می شود.
 2. عدس قرمز: که آن را به نام دال عدس می شناسند.

البته عدس های قهوه ای و سیاه نیز در بازار به وفور یافت می شوند که تمامی آن ها از زیر مجموعه های عدس سبز به شمار می روند، همچنین انواع عدس های زرد که در دسته بندی عدس قرمز قرار می گیرند؛ کشورمان ایران به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان عدس در دنیا شناخته شده است؛ اما اگر بخواهیم با انواع عدس های خارجی که در بازارهای کشورمان یافت می شوند سخن بگوییم، باید به عدس هایی که از کشور ترکیه و کانادا وارد کشورمان می شوند سخن بگوییم.
شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که پرفروش ترین عدسی که در ایران مصرف می شود، محصولاتی هستند که از کشور کانادا وارد ایران می شوند و مرغوبت و کیفیت آن ها به حدی زیاد است که موجب شده است بازار عدس کانادایی همواره در ایران گرم و پر رونق باشد.

لیست قیمت عدس در بازار

لیست قیمت عدس در بازاربا مشاهده لیست قیمت خرید عدس در بازار به این نتیجه می رسیم که عدس با وجود تمامی مواهبی که درون خود نهفته دارد، اما از قیمت مناسبی برخوردار است و می توان با صرف هزینه ای نه چندان زیاد از تمامی این خواص برخوردار شد.
از جمله مهم ترین ارزش های غذایی موجود در عدس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تامین کننده مقادیر بسیار زیادی از آهن مورد نیاز بدن
 • درمانی موثر برای دردهای روده ای
 • تقویت قلب و عروق
 • مرهمی موثر برای بسیاری از زخم ها
 • کاهش دهنده تب و حرارت بدن

برند های پرطرفدار عدس وارداتی

برند های پرطرفدار عدس وارداتیعدس ساسکن تازه یکی از محبوبت ترین و پرطرفدارترین برند حبوباتی ست که در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد؛ این عدس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در اندازه های درشت و یا ریز در بازار وجود دارد، ضمناً قیمت عدس ساسکن نیز بسیار مناسب است و خرید آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

متخصصان تغذیه می گویند اگر شما به همراه عدس خود از سبزیجاتی استفاده کنید که دارای ویتامین “ث” هستند، جذب آهن موجود در عدس به میزان فراوانی افزایش می یابد و جسم شما فرصت آن را پیدا می کند تا از تمامی آهن موجود در عدس استفاده نموده و از مواهب آن برخوردار شود.
شایان ذکر است که ویتامین “ث” در سبزیجاتی مانند گوجه، کلم بروکلی و فلفل سبز یافت می شوند، به همین دلیل بسیای از سرآشپزهای حرفه و یا مادران خانه دار با تجربه، در ترکیب غذاهایی که در آن ها از عدس استفاده کرده اند، مقداری از این سبزیجات را نیز اضافه کرده و موجب چند برابر شدن خواص آن ها می شوند.

فروشنده عدس وارداتی ساسکن

فروشنده عدس وارداتی ساسکنهمانگونه که اشاره شد، فروش عدس خارجی و به خصوص نوع خاصی از این عدس ها که ما آن را به نام ساسکن می شناسیم، در کشورمان از رونق فراوانی برخوردار است و این عدس ها در انواع و اقسام مختلفی یافت می شوند که در این قسمت به برخی از انواع آن ها اشاره می کنیم:

 • عدس سبز درشت
 • عدس سبز متوسط
 • عدس سبز ریز
 • عدس زرد
 • عدس قهوه ای
 • عدس قرمز
 • عدس سیاه

می توان گفت به سبب همین تنوع در دنیای حبوبات وارداتی است که خرید عدس خارجی همواره از رونق خاصی برخوردار است و هر کدام از انواع عدس های ذکر شده، برای پخت غذاهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و می توان گفت عطر و طعم آن ها نیز با همدیگر تفاوت هایی دارند و در نوع خود بی نظیر هستند.
به عنوان مثال از عدس قرمز برای پختن یکی از غذاهای سنتی و محبوب جنوب کشورمان به نام دل عدس استفاده می شود؛ این نوع عدس در کوتاه ترین زمان ممکن پخته می شود و حتی این روزها بسیاری از افراد ورزشکار برای بهره بردن از پروتئین موجود در آن، در وعده غذایی صبحانه خود از دال عدس استفاده کرده و از طعم خوش آن بهره می برند.

خریدار عدس خارجی ارزان قیمت

خریدار عدس خارجی ارزان قیمتیکی از نکته های مهمی که در مورد عدس ها وجود دارد این است که بسته به نوع این محصول، ممکن است مدت زمان پخت آن ها با همدیگر متفاوت باشند، معمولاً عدس های درشتی که در بسته بندی های مخصوص قرار دارند و ما آن ها را به نام عدس کانادایی می شناسیم، در مدت کوتاهی پخته و آماده استفاده می شوند.

همچنین در هنگام پخت عدس به این موضوع دقت کنید که اگر درب ظرف را ببندید، ممکن است دانه های عدس در هنگام پختن له شده و زیبایی ظاهری خود را از دست بدهند، اما اگر درب ظرف را نگذارید، عدس ها به همان شکل زیبای اولیه ای که بودند پخته می شوند و شما می توانید از آن برای تهیه غذاهایی مانند عدس پلو استفاده کرده و از تمامی خواص موجود در آن برخوردار شوید.

شایان ذکر است که عدس سرشار از فولیک اسید است، این ماده برای زنان باردار و یا مادرانی که به تازگی فرزند خود را دنیا آورده اند و در مرحله شیردهی به آن هستند، بسیار مفید و موثر است و می تواند تا میزان زیادی از این ماده را تامین کرده و به سلامتی زنان و مادران کمک فراوانی نماید.
شاید به همین دلیل بود که در زمان های قدیم به زنانی که زایمان می کردند، خوراک عدس و یا عدس پلو آماده می کردند و به این صورت توان از دست رفته را به آن ها برمی گرداندند.

شرکت پخش عدس های خارجی ارگانیک

شرکت پخش عدس های خارجی ارگانیکدر میان برخی از مراکزی که به عنوان فروشگاه اینترنتی حبوبات به فعالیت مشغول هستند، به جرأت می توان گفت سایت ما یکی از معتبرترین شرکت های پخش حبوبات ارگانیک در ایران است که مدت هاست در زمینه واردات عدس خارجی به فعالیت مشغول است و با قرار دادن عمده تمرکز خود بر روی فروش اینترنتی عدس، توانسته به موفقیت های روز افزونی در این زمینه دست پیدا نماید.
این شرکت بهترین و با کیفیت ترین این محصولات را با قیمت مناسب در دسترس کسانی که به قصد خرید اینترنتی حبوبات به این مرکز مراجعه می کنند قرار داده است. شایان ذکر است که خرید عدس در این مرکز به صورت عمده انجام می شود و مشتریان می توانند از تازگی و قیمت ارزان این محصولات برخوردار شوند.

معمولاً ما انسان ها گوشت قرمز را به عنوان یکی از منابع اصلی پروتئین مورد نیاز جسم خود می شناسیم، اما یکی از نکته های مهمی که در این زمینه باید به آن دقت نماییم این است که مصرف گوشت قرمز می تواند کلسترول خون را افزایش داده و به این صورت منجر به بروز بیماری های قلبی شود، اما مقدار پروتئین مورد نظر در عدس بیشتر از گوشت قرمز است و به هیچ عنوان موجب بالا رفتن کلسترول نمی شود و می تواند همواره به سلامتی قلب و عروق کمک شایانی نماید.

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که پزشکان طب سنتی به بیماران خود که دندان های زردی داشتند و روی آن ها جرم فراوانی پوشیده شده بود، تاکید می کردند که عدس را به صورت پودر در آورده و آن را در حرارت قرار دهند تا به میزانی از سوختگی برسد و سپس توسط آن دندان ها را شستشو دهند، این امر تا حد زیادی به سفید شدن دندان های آن ها کمک می نمود.

همچنین کسانی که سرفه های مزمن می کردند و در اثر سرماخوردگی دچار درد در سینه خود شده بودند، از آبی که در اثر پختن عدس به دست می آمد استفاده کرده و تا حدود زیادی این بیماری را درمان می کردند؛ جای بسی خوشحالی ست که این روزها نیز مردم به فواید موجود در عدس پی برده و استفاده از آن را در برنامه غذایی هفتگی خود گنجانده اند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عدس خارجی

قیمت خرید عدس داخلی و خارجی با هم متفاوت می باشد. آمریکا و کانادا از جمله کشور هایی هستند که این کالا را به دیگر نقاط ارسال می کنند. هر کدام از عدس های تولید دا

کانال تلگرام