آراد حبوبات
خانه / عدس ریز / قیمت عدس فله سبز ریز

قیمت عدس فله سبز ریز

قیمت عدس فله در بازار ایران متفاوت می باشد. سبز بودن رنگ عدس نشانه تازگی آن می باشد و اندازه دانه های آن ممکن است درشت یا ریز باشد که نوع ریز آن در مقایسه با سایز درشت، قیمت بالاتری دارد.

باید خاطر نشان کرد عدس سرشار از مواد مغذی مفید می باشد که وجود آنها برای سلامتی بدن ضروری است.

عدس به دلیل طعم و مزه فوق العاده ای که دارد از آن در طبخ غذاهای مختلف از جمله عدس پلو یا عدسی، استفاده می کنند.

همچنین در مقایسه با سایر حبوبات، میزان آهن بیشتری دارد.

عدس در انواع و رنگ های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که عبارتند از:

 • عدس سبز
 • عدس قرمز
 • عدس نارنجی
 • عدس قهوه ای
 • عدس سیاه
 • دال عدس

که هر کدام طعم و خواص ویژه خود را دارا می باشد.

می دانید قیمت عدس ریز، بر چه مبنایی صورت می گیرد؟ این عدس از نظر کیفی، چه تفاوتی با نوع درشت دارد؟ در این نوشته می کوشیم تا به این سوالات پاسخ ارائه کرده و سپس به کاربردهای گوناگون محصول هم بپردازیم. همان گونه که می دانید عدس، از جمله پر خاصیت ترین نوع حبوبات به شمار می رود. 

قیمت عدس فله سبز ریز

قیمت عدس فله

قیمت عدس فلههمانگونه که مستحضرید عدس هم مانند سایر حبوبات در بازار، به دو صورت فله یا بسته بندی موجود می باشد.

خرید این محصول بسته به سلیقه خریداران متفاوت می باشد.

البته قیمت عدس فله در مقایسه با نوع آماده آن، ارزانتر می باشد.

همچنین قیمت عدس تا حد بسیاری تحت تاثیر کیفیت و سایز آن می باشد.

به گونه ای که هرچه مرغوبیت و سایز درشت تری داشته باشد، قیمت آن نیز گرانتر است.

ضرورت مصرف روزانه عدس عدس یکی از انواع حبوبات مفید و سرشار از مواد مغذی است که برای مصارف مختلف به صورت بدون پوست یا با پوست، به کار می رود.

عدس تولید شده در هر کشور و منطقه خواص ویژه خود را دارد. این محصول بیشتر در کشورهای آسیایی از جمله هند مصرف می شود.

بهترین زمان مصرف آن وقتی است که جوانه زده زیرا در این زمان، اسید آمینه موجود در آن بیشتر است که برای قوای جسمانی مفید می باشد.

عدس از نظر میزان پروتئین گاهی هم ردیف با گوشت قرار می گیرد با این تفاوت که نسبت به گوشت کم چرب تر نیز هست.

لازم به ذکر است که کشت و برداشت عدس از دیر باز مورد توجه کشاورزان بوده است.

همچنین عدس به دلیل کالری بالایی که دارد می تواند به عنوان یک غذای کامل حساب شود.

لذا با توجه به خواص ویژه که برای عدس ذکر کردیم، مصرف آن برای گروه های سنی مختلف توصیه می شود.

عدس، به دلیل داشتن ویتامین ها و همینطور مواد معدنی مختلف، از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد. البته به این مسئله هم دقت داشته باشید که چنین محصولی رنگ های مختلفی دارد که به گونه ای از این طریق دسته بندی هم می شود. خوب است بدانید که هر یک از این انواع، میزان کالری و سایر مواد دیگری که دارند، فرق می کند. 

در هر حال، برای کسانی که دیابت دارند، این محصول به شدت توصیه می شود. از سوی دیگر، باعث کاهش فشار خون می گردد و سبب می گردد تا به دلیل داشتن آهن زیاد، خون سازی انجام شود. پس برای افرادی که کمبود خون دارند هم یک مکمل غذایی بسیار عالی است. 

کنترل کلسترول خون هم با این محصول امکان پذیر است که در نهایت منجر به سالم نگه داشته شده قلب و عروق می گردد. از طرفی، آن را برای جلوگیری از پوکی استخوان، آب مروارید و حتی آلزایمر استفاده می کنند. این ها همه مزیت های چنین حبوباتی می باشد که خدمتتان عرض کردیم. 

بورس انواع حبوبات در ایران

بورس انواع حبوبات در ایرانحبوبات انواع متنوعی دارند. آن ها خوراکی های لذیذ و مغذی به شمار می روند که منبع غذایی بسیار خوبی محسوب می شوند. از سوی دیگر، این گونه از گیاهان، به راحتی در اقلیم های متفاوت ایران هم کشت و برداشت می شود. در حال حاضر نه تنها شاهد تجارت حبوبات ایرانی بلکه نوع خارجی آن هم ارائه می گردد. 

بازرگانی حبوباتی ایرانی، فراتر از مرزها هم رفته و می بینیم که به کشورهای گوناگونی صادر می شود. از آن جمله می شود به عدس ریز صادراتی اشاره کنیم. ولی حبوبات به کدام محصولات گفته می شود؟ در این زمینه نیاز است بگوییم که این چنین گیاهانی، دانه های ریز و درشتی اند که رنگ های متفاوتی دارند. 

این دانه ها، سفت هستند و تنها با خیساندن و جوشاندن قابل خوردن می گردند. در این بخش به چند نمونه از حبوبات اشاره می نماییم: 

 • ماش 
 • نخود 
 • لوبیا (سفید، چیتی، قرمز…) 
 • عدس در رنگ های متفاوت 
 • لپه که در واقع نوع دو نیم شده همه حبوبات است. 

عرضه کننده فله ای حبوبات

عرضه کننده فله ای حبوباتیکی از راه هایی که می شود حبوبات را با نرخ های ارزانی تهیه کرد، خرید به شکل فله ای است. عرضه کننده آن را در به شکل کیلویی در پلاستیک های مختلفی ارائه می دهد و یا این که به شکل بزرگتری، محصول را در کیسه های چندین کیلویی عرضه می کند. در هر صورت، بازار حبوبات ایرانی فله ای، از رونق خوبی برخوردار می باشد. 

بطور عموم، ما شاهد این هستیم که بسیاری از مصرف کننده به این شکل، حبوبات را می خرند؛ زیرا به این باورند که می توانند نه تنها نوع مرغوب را خود مشاهده کرده به دست آورده، بلکه آن را با نرخ ارزان تری هم تهیه کنند. علت نرخ پایین آن، عدم بسته بندی کالا می باشد. این خود هزینه بر است و طبعاً باعث گرانی جنس می شود. 

در هنگام خرید به این شکل، بایستی به برخی از موارد نیز توجه داشت. اول این که آن را در جای مناسبی قرار داده باشند و محیط عاری از هر گونه رطوبتی باشد. حبوبات در این زمینه حساس هستند و باعث می شود تا جوانه بزنند. همچنین توجه داشته باشید که محصول امسالی و تازه بوده و بوی کهنه بودن ندهد. 

با در نظر گرفتن این موارد می توانید، محصولی خوب و با کیفیت را به شکل کلی و جزئی به دست آورید. 

آشنایی با انواع گونه های عدس

آشنایی با انواع گونه های عدسعدس، انواع مختلفی دارد. این محصول را ما بیشتر در بازار به رنگ سبز مشاهده می کنیم؛ ولی خوب است بدانید که گونه های دیگر آن نیز وجود دارد که برخی در واقع یکی از این ها هستند و با کندن پوست شان به الوان دیگری در آمده اند. در این جا به برخی از آنان جهت آشنایی بیشتر شما اشاره می کنیم: 

 • عدس سیاه: این محصول نوعی خاص می باشد که کمتر در کشورمان تولید می گردد. 
 • عدس قهوه ای: یکی دیگر از حبوبات است که آن را به راحتی می توان پیدا کرد. 
 • عدس قرمز: در واقع نوع پوست کنده شده عدس قهوه ای می باشد. 
 • عدس سبز: بهترین عدس ریز و درشت محسوب می شود و از فروش بالایی برخوردار است. 
 • عدس زرد: طی فرآیندی پوسته عدس سبز را از آن جدا می کنند که سپس به این رنگ در می آید. 

هر یک از این عدس ها، ارزش غذایی خاص خود را دارند. آن ها از نظر سایز نیز می توانند متفاوت باشند. از این موارد گذشته، می توانید همه این محصولات را پیدا کرده و تهیه کنید. 

لیست قیمت عدس فله ای

لیست قیمت عدس فله ایقیمت عدس ۹۸ متفاوت بود. دلیل این مسئله هم نوسانات بازار بیشتر تاثیر گذاشت. البته بایستی به این نکته هم دقت داشته باشید که چنین محصولاتی بر اساس یک سری از فاکتورها هم تعیین نرخ می شوند. برای نمونه، کیفیت شان بسیار مهم است. این مسئله اصلی به شمار می روند. سایز بندی هم از عوامل دیگر می باشد. 

در کنار این، اگر نگاهی به لیست قیمت عدس فله ای بندازید، متوجه میشوید که این محصول نسبت به نوع بسته ای ارزان تر است که به این موضوع پیش از این اشاره کردیم. 

گفتنی است که عوامل دیگری هم در این حوزه دخیل می باشند. مثلاً به صورت کلی اگر کالا را تهیه کنید، فروشنده برای تان تخفیف های ویژه ای در نظر می گیرد. این نشان دهنده ارزان تر بودن محصول است. از طرفی، نوع خارجی و ایرانی را هم می شود پیدا نمود که بر اساس نرخ ارز، گاهی شاهد گرانتر بودن نوع خارجی هستیم. 

از این ها گذشته، عدس یک منبع غذایی بسیار مفید به شمار می رود و در هیچ خانه ای نیست که از آن استفاده نشود. آن را به اشکال گوناگونی بر اساس فرهنگ های غذایی متفاوت، می پزند و میل می کند. همینطور گفتیم که عدس ها با هم تفاوت های زیادی دارند. 

واردات مستقیم عدس از کانادا

واردات مستقیم عدس از کانادادر میان عدس هایی که از خارج کشور وارد می شود، نوع کانادایی آن، محصول ارزان محسوب شده و گاهی حتی با نرخ های پایین تری از عدس های داخلی نیز ارائه می گردد. این عدس، بسیار مرغوب است و واردات آن به شکل مستقیم نیز انجام می شود که یکی از دلایل ارزانی آن همین مسئله عدم وجود واسطه ها است. 

عدس کانادایی را می توان به شکل ریز، متوسط و درشت به دست آورد. آن ها در پک های مختلفی قرار می گیرند که هر یک خیلی خوب و دقیق سورت شده اند. به این معنی که شما در بسته های نوع درشت، ریزها را نمی بینید. البته شاید مخلوط آن را هم برخی ارائه دهند که طبعاً از نوع درجه یک به شمار نمی رود. 

در هر صورت، می شود خرید عمده عدس کانادایی را نیز به روش مستقیم انجام داد. این کار سبب می گردد که نه تنها مصرف کننده بتواند محصول درجه یک را به دست آورد، بلکه آن را با نرخ های مناسبی هم تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهد. فروش عمده عدس خود مزیت هایی از این دست را دارا می باشد. 

خریدار عدس سبز ریز ایرانی

خریدار عدس سبز ریز ایرانیعدس های سبز، سرشار از مواد آلی می باشند. در هر ۱۰۰ گرم از نوع ریز و درشت آن، ۳۵۲ کیلوکالری دیده می شود. پروتئینی بالغی بر ۲۴ گرم دارد. فیبر موجود در آن ۱۰٫۷ گرم است. میزان کربوهیدرات ۶۳٫۳۵ گرم است. آهن، کلسیم، منیزیم، روی، پتاسیم و غیره مواد معدنی دیگر را نیز دارا است. 

طبعاً چنین محصولی برای بدن بسیار مفید می باشد. روی هم رفته، خریدار عدس ریز سبز ایرانی، قادر است که محصول را به روش های متفاوتی تهیه کند. خرید عدس ریز را با نرخ های مناسبی نیز می شود انجام داد که دلیل آن را در بالا شرح دادیم. 

تولید عدس ریز سبز در شهرهای مختلف کشورمان انجام می شود. این نوع از محصول، کاملاً ارگانیک است و به صورت دیمه آن را می کارند. 

نمایندگی بزرگ عدس ایرانی و خارجی

نمایندگی بزرگ عدس ایرانی و خارجیعدس ایرانی و خارجی را به وفور می توان پیدا کرد. این گونه از عدس را می توانید از این نمایندگی بزرگ به شکل بسته بندی شده و یا فله ای تهیه کنید. همینطور از این طریق، فروش عدس ریز و درشت نیز به شکل عمده و جزئی انجام می شود. قابل ذکر است که عدس درجه یک ایرانی در سایزهای درشت ارائه می گردد. 

البته نباید چشم پوشی کرد که عدی ریز ارزان را نیز می شود به دست آورد، درست به همان گونه که تهیه عدس ریز مرغوب خارجی را قادر هستیم تهیه کنیم. 

در هر حال، بازرگانی حبوبات ایرانی و خارجی، از رونق بالایی برخوردار می باشد که این مسئله بر می گردد به نوع محصول و چگونگی ارائه آن. 

عدس ریز باکیفیت و نوع درشت آن را می شود در موارد مختلفی استفاده کرد. با این عدس، انواع خوراکی های خوشمزه را می پزند که برخی از آنان بسیار معروف هستند از جمله این ها: 

 • عدس پلو 
 • آش 
 • خوراک عدسی 
 • دال عدس 
 • خورشت عدس 

خرید اینترنتی عدس ریز بسته بندی

خرید اینترنتی عدس ریز بسته بندیعدس ریز ایرانی بسته بندی شده و نوع خارجی آن نیز از طریق اینترنتی ارائه می شود. می شود خرید را با بهترین کیفیت و در همین حال بسیار آسان انجام داد. 

خوب است بدانید که نوع بسته ای این نوع از کالا، اوزان مختلفی دارند. برای مثال می شود از وزن ۴۵۰ گرم تا ۱۰۰۰ گرم چنین محصولی را به دست آورد. بسته بندی ها هر کدام بر اساس استانداردها انجام شده و در عین حال بهداشتی و کاملاً عاری از هر گونه ناخالصی می باشند. 

در کل، اگر می خواهید که خریدی آسان را تجربه نمایید، محصول را به شکل آنلاین تهیه کنید. در هر منطقه ای که باشید، به راحتی سایت مذکور در دسترس شما قرار خواهد داشت و بدون این که نیازی به وقت معینی باشد، می توانید سفارش را ارائه دهید. 

شرایط فروش همکاری عدس در کشور

شرایط فروش همکاری عدس در کشورعدس در کشورمان هم در نوع ایرانی و هم خارجی عرضه می گردد. در این مطلب به انواع این محصول هم اشاره کردیم و از سوی دیگر، گفتیم که چه ارزش غذایی دارد و خوردن آن، چه سودی می تواند برای بدن برساند. 

در هر صورت شرایط فروش همکاری عدس در کشور متفاوت است. برای این که بدانید چه شرایطی وجود دارد، بایستی به پخش کننده سر بزنید. هر کسی ممکن است که نکته نظرات خاص خود را داشته باشد؛ ولی داشتن سابقه کاری و آشنا بودن در این زمینه، می تواند کمک زیادی کند. 

سفارش عمده و جزئی عدس ریز

سفارش عمده و جزئی عدس ریزبرای تهیه و سفارش عمده و جزئی عدس ریز، بایستی مسئله کیفیت را در نظر داشته باشید؛ ولی چگونه می شود نوع مرغوب را تشخیص داد؟ آیا علائم خاصی وجود دارد؟ در این بخش به چند نکته می پردازیم که قطعاً شما در هنگام سفارش دادن، راهنمایی خواهد کرد: 

 • نوع مرغوب عدس ریز یک دست می باشد. 
 • این محصول بدون ناخالصی ارائه می شود. 
 • آنها کرم خوردگی ندارند. 
 • تازه و امسالی هستند. 
 • بوی کهنگی نمی دهند. 

ارسال انواع حبوبات به سراسر کشور

ارسال انواع حبوبات به سراسر کشورانواع حبوبات را می شود در سراسر کشور به دست آورد. ارسال آن را نیز عرضه کننده انجام می دهد. یکی از خدماتی که این روزها صورت می گیرد همین مسئله است و به این دلیل بیشتر خریداران از راه دور به سفارش دادن کالا می پردازند. 

به این شکل، دیگر دغدغه ای بابت حمل و نقل نخواهند داشت و از سوی دیگر، محصول را سالم و بدون این که آسیبی به آنها برسد به دست مشتری می رسانند. 

حبوبات، گیاهی بسیار مفید می باشد و انواع آن متفاوت است. این چنین محصولاتی در کیفیت ها و نرخ های گوناگون ارائه می گردند. 

فروشگاه اینترنتی عدس ریز ایرانی و وارداتی

فروشگاه اینترنتی عدس ریز ایرانی و وارداتیعدس ریز ایرانی و وارداتی را می توانید از این فروشگاه اینترنتی به صورت بسته بندی شده و یا فله ای تهیه کنید. 

این سایت همواره در دسترس مشتریان قرار دارد و علاوه بر این که شما به تهیه کالا می پردازید، قادر هستید که معلومات خود را نیز در زمینه محصول افزایش دهید؛ چون که در آن مقالات مختلفی در زمینه عدس درج شده است. 

خلاصه این که عدس ریز را در تنوع بالایی می توان از طریق آنلاین به دست آورد. برای معلومات بیشتر، بهتر است که با فروشندگان این مجموعه تماس حاصل کنید. آنان مشاوره های لازم را ارائه می کنند. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید عدس کانادایی سبز درشت

خرید عدس کانادایی به دلیل کیفیت و مرغوبیت و سایز درشت، همواره مورد توجه خریداران …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام